Oferta psychologiczna

Home / nie tylko joga / Oferta psychologiczna

SPA dla umysłu

Gdy jesteś na rozdrożu

Dbając o ciało zadbaj też o umysł korzystając z profesjonalnych usług psychologicznych m.in. terapii, konsultacji, mediacji. Spotkania oparte są na Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach oraz Terapii Humanistycznej.

W wielu podejściach holistycznych duży nacisk kładzie się na terapie zarówno na ciało, jak i umysł. Dlatego oprócz autorskich zabiegów i masaży oferujemy również profesjonalną pomoc psychologiczną.

Najważniejsze w terapii to być razem z klientem w jego rzeczywistości. Akceptować jego poglądy i przekonania oraz poprzez zadawanie pytań inspirować do znajdywania rozwiązań.

W gabinecie to klient jest specjalistą od swojego życia.

Terapia psychologiczna oraz konsultacje

Opierają się na rozmowie, której celem jest wspólne odnalezienie rozwiązań akceptowalnych dla klienta. Podczas spotkań psycholog towarzyszy klientowi, słuchając go i akceptując jego poglądy. Poprzez zadawanie pytań zwraca uwagę na różne aspekty przedstawianych historii. Terapia może być również rozmową przy herbacie, która ma na celu rozwiązanie problemów, z którymi boryka się klient.

Mediacje rodzinne

To dobrowolne spotkanie pary na dowolnym etapie życia i związku, w celu wypracowania wraz z mediatorem strategii radzenia sobie z problemami oraz poszukania rozwiązań. Nie zawsze mediacje muszą dotyczyć rozwodu choć są one w tym procesie często niezbędne.

Grupy wsparcia

Skupiają do 5 osób chcących czerpać siłę i wsparcie ze wspólnego poszukiwania rozwiązań. Cel grupy jest ustalany na początku i wszyscy jej członkowie wraz z prowadzącą objęci są tajemnicą, co do treści przekazywanych podczas sesji. Dzięki temu atmosfera zaufania i wzajemnej akceptacji współtowarzyszy uczestnikom podczas całego procesu.

Terapia psychologiczna                   90 zł      50 min
Konsultacje                                     90 zł      50 min
Mediacje rodzinne                         160 zł      60 min
Grupy wsparcia (do 5 osób)          90 zł      120 min

 

 

793 118 217
dymek.spa@gmail.com
Fb: Rozdroże