Nauczyciele

Home / Nauczyciele

O szkole

Satwa Joga to miejsce, w którym chcemy byś czuł się dobrze. Kameralne grupy, miła domowa atmosfera, piękne położenie, różnorodność zajęć oddających piękno Jogi. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Ucznia. Każda pora jest dobra, abyś zaczął swoją Praktykę. Warto inwestować w swój rozwój, pomożemy Ci to zrobić z pełną uważnością. Przyjdź i przekonaj się. Poznaj nas:)

 

Mira Curova

Zwykła dziewczyna z sąsiedztwa a jednocześnie odkrywca świata, tego dookoła jak i tego wewnętrznego  – za rogiem bloku czy na macie.

Innym mogę dać z siebie tylko to, co jest we mnie, czego doświadczyłam, więc dbam o siebie i  opiekuję się sobą…

Jednym ze sposobów rozwoju, podążaniem za odkrywaniem swojego „ja” i miłości do siebie jest dla mnie joga. Jednocześnie oznacza dla mnie wolność i odpowiedzialność za samą siebie.

Oprócz jogi w życiu towarzyszą mi masaże, którymi się zajmuję w wolnym czasie, jednocześnie umilając życie innym. Biorę udział także w licznych warsztatach, dzięki którym pogłębiam wiedzę na interesujące mnie tematy i uczę się sposobów, jak tą wiedzą się dzielić.

 

Gośka Galecka

Z jogą połączyły mnie problemy zdrowotne. Zafascynowana terapeutycznym działaniem na ciało i duszę, postanowiłam zgłębiać wiedzę na temat różnych nurtów w jodze.

Joga jest dla każdego, kto chce być zdrowym, świadomym swego ciała człowiekiem. Używam i wierzę w pomoce podczas sesji (klocki, paski, pianki, liny, koce, wałki). Wierzę w intuicyjność naszego ciała.  Na zajęciach zwracam uwagę na anatomię i fizjologię asan. Staram się w prosty sposób je przybliżać – przedstawiać korzyści i warianty pomagające je osiągnąć i czerpać z nich jak najwięcej.

Absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu AM w Warszawie, sercem oddana jodze metodą B.K.S Iyengara, instruktorka Hatha Joga, florystka, szczęśliwa właścicielka szkoły Satwa Joga.

 

Ewa Mołas

Nauczycielka jogi i podróżniczka. Prowadzi zajęcia z jogi, w tym z tradycji asthangajogi od 2008 roku. Wyprawia się w odległe zakątki świata, żeby u miejscowych autorytetów zgłębiać tajniki lokalnych praktyk służących zdrowiu ciała,

umysłu i duszy.
W podejściu do jogi zwraca uwagę na oddech i stan umysłu, które to mają wspierać pracę z ciałem. Stosuje techniki koncentracji umysłu i techniki relaksacyjne.

Pasjonuje się profilaktyką zdrowotną i ziołolecznictwem oraz NVC Marschala Rosenberga. Jest entuzjastką slow life, uważnego życia i jazdy na rowerze, która pozwala łączyć ruch z podróżami.
Życie jest jak jazda na rowerze, aby utrzymać równowagę, trzeba się ruszać.

 

Basia Poniatowska

Trenerka jogi i instruktorka relaksacji. Absolwentka Podyplomowych studiów relaksacji i jogi na warszawskiej AWF

Moja wieloletnia praktyka jogi pogłębiana była licznymi warsztatami rozwojowymi, wiedzą z zakresu relaksu, technik wyciszenia, pracy z oddechem, nauką tańca afrykańskiego i tańca brzucha. Joga stała się moją drogą życia. Prowadzę sesje relaksacyjne i zajęcia jogi.

Stworzyłam autorski program radzenia sobie ze stresem metodą relaksacji połączonej z ćwiczeniami typu joga i wizualizacja. Realizuję autorskie warsztaty dla kobiet, łącząc w swojej praktyce doświadczenia zaczerpnięte z tańca  afrykańskiego, praktyki jogi, relaksacji.

Jestem w drodze do pełnego szczęścia. Liczne przeszkody, które daje życie, powodują kolejny rozwój. Naturalny optymizm, umiejętności w zakresie jogi, tańca, relaksacji i wyciszenia pragnę przekazywać innym. Lubię wywoływać uśmiech i błogość na twarzach osób i swoim przykładem pokazywać, że w życiu wszystko jest możliwe.

 

Kasia Smardzewska

Joga jest jak droga, a Ty jesteś na tej drodze wędrowcem. Ty decydujesz dokąd pójdziesz, jak daleko i co zobaczysz po drodze. Jako instruktor jestem od dawania drogowskazów, by ta droga była bezpieczna i dbała o Twoje zdrowie. Zachęcam do szanowania własnych granic, akceptacji ograniczeń ciała i czerpania radości i przyjemności z praktyki.

Instruktorka hatha jogi, jogi spiralnej i jogi yin (powięziowej).Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji AWF. Nieustannie pogłębiająca wiedzę i poszukująca inspiracji w różnych stylach jogi i innych formach pracy z ciałem i umysłem.

 

Alicja Maja Zieńko

 

Jestem certyfikowanym Providerem TRE, stopnia I i II. Metody TRE uczyłam się w latach 2011-12 na szkoleniu zorganizowanym przez Centrum Pracy z Ciałem w Koszalinie (dawniej: Ośrodek Bioenergetycznej Pracy z Ciałem, Pomocy i Edukacji Psychologicznej). Warsztaty TRE odbyłam pod okiem twórcy metody, dra Davida Berceli’ego oraz psychoterapeuty Heinera Steckel’a z Niemiec i we wsparciu psychoterapeuty Michaela Nissena z Danii (specjalizujący się w pracy z osobami chorymi na SM i Chorobę Parkinsona).

Pracuję pod superwizją polskich nauczycielek metody TRE oraz na warsztatach z nauczycielami zagranicznymi, w tym. Chris Balsley, dr Melanie Salmon (badania nad skutecznością TRE w pracy z dziećmi i młodzieżą).

Zapraszam na sesje grupowe ćwiczeń TRE oraz warsztaty pracy z ciałem.

Jestem pedagożką, trenerką rozwoju osobistego, arteterapeutką, malarką Vedic Art.

Interesuję się świadomą pracą z ciałem i ekspresją twórczą.

Prywatnie jestem aktywną mamą dwóch córek: 16-letniej Eweliny 3-letniej Gabrysi. Uwielbiam ruch na świeżym powietrzu. W wolnych chwilach słucham muzyki, tańczę i rysuję.

www.ekspresja-ciala.pl

501 866 335

 

 

 

 

 

Regulamin zajęć w szkole Satwa Joga

 1. Przed pierwszymi zajęciami uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem.
 2. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które ukończyły 15 rok życia. Udział osób młodszych możliwy jest za zgodą opiekunów.
 3. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób. Pierwszeństwo mają osoby punktualne.
 4. Aktualny grafik i cennik znajduje się w siedzibie szkoły i na stronie internetowej satwajoga.pl
 5. Karnety są imienne, nie należy udostępniać ich osobom trzecim.
 6. Karnety są czasowe, po upływie terminu ważności zajęcia niewykorzystane nie przechodzą na kolejny okres.
 7. Osoby początkujące powinny rozpocząć szkolenie od zajęć joga łagodna, joga dla kręgosłupa.
 8. Zapisując się na zajęcia uczestnik jest świadom własnego stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z deklaracją braku przeciwwskazań zdrowotnych do tego rodzaju ćwiczeń.
 9. Wszelkie szczegóły dotyczące długotrwałych dolegliwości zdrowotnych należy zgłosić nauczycielowi przed sesją.
 10. Należy zgłaszać nauczycielowi aktualny problem zdrowotny, jak również menstruację i ciążę. W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety w ciąży po ukończonym 14 tygodniu.
 11. Uczestnik zobowiązuje się przestrzegać wskazówek dotyczących praktyki, oraz je zapamiętywać i stosować przy kolejnych powtórzeniach asan.
 12. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów w trakcie praktyki (uczucie duszności, mdłości, bóle) należy przerwać sesję i zgłosić dolegliwości nauczycielowi.
 13. Satwa Joga nie ponosi odpowiedzialności za wystąpienie, zaostrzenie się schorzeń i chorób w trakcie zajęć. Ryzyko związane z możliwością powstania urazów ponosi włącznie uczestnik zajęć.
 14. Program każdych zajęć stanowi całość. Uczestnik zobowiązuje się do wykonywania go w całości.
 15. Nie należy rozpoczynać praktyki po zażyciu środków zmieniających świadomość, po długim pobycie na słońcu, po masażu, saunie.
 16. Nie należy ćwiczyć bezpośrednio po posiłku.
 17. Należy wyciszyć telefony komórkowe na czas sesji.
 18. Uczestnik zobowiązuje się przestrzegać porządku w sali podczas i po sesji, jak również zachować szczególną ostrożność w czasie wykonywania pozycji odwróconych.
 19. Istnieje możliwość pozostawiania mat w szkole, jednak Satwa Joga nie ponosi za nie odpowiedzialności. Należy podpisać własne pomoce. Nie będą udostępniane osobom trzecim.
 20. Satwa Joga nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków niezawinionych przez Satwa Joga. Uczestnicy mogą na własny koszt ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków.
 21. Uczestnik zobowiązuje się wpisać na listę obecności. Jest to podstawą do rozliczeń karnetów.
 22. Satwa Joga może odwołać zajęcia, zorganizować zastępstwo, lub zmienić termin zajęć jednorazowo lub na stałe, gdy wymagają tego zmiany organizacyjne. Uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową o ile pozostawią w siedzibie szkoły adres kontaktowy.
 23. W sprawach nieujętych regulaminem decyzja należy do Satwa Joga.
 24. Uczestnictwo w zajęciach jest zobowiązaniem do przestrzegania powyższego regulaminu.

Pobierz regulamin zajęć