Oferta psychologiczna

Home / nie tylko joga / Oferta psychologiczna

SPA dla umysłu

Dbając o ciało zadbaj też o umysł korzystając z profesjonalnych usług psychologicznych m.in. terapii, konsultacji, mediacji. Spotkania oparte są na Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach oraz Terapii Humanistycznej.

W wielu podejściach holistycznych duży nacisk kładzie się na terapie zarówno na ciało, jak i umysł. Dlatego oprócz autorskich zabiegów i masaży oferujemy również profesjonalną pomoc psychologiczną.

Najważniejsze w terapii to być razem z klientem w jego rzeczywistości. Akceptować jego poglądy i przekonania oraz poprzez zadawanie pytań inspirować do znajdywania rozwiązań.

W gabinecie to klient jest specjalistą od swojego życia.

Terapia psychologiczna oraz konsultacje      1h/90PLN

Opierają się na rozmowie, której celem jest wspólne odnalezienie rozwiązań akceptowalnych dla klienta. Podczas spotkań psycholog towarzyszy klientowi, słuchając go i akceptując jego poglądy. Poprzez zadawanie pytań zwraca uwagę na różne aspekty przedstawianych historii. Terapia może być również rozmową przy herbacie, która ma na celu rozwiązanie problemów, z którymi boryka się klient.

Therapy session       1h/100pln

Safety, acceptance and respect is the basis of every good therapist-client relation. Your life is your field of expertise and therapist is just a curious bystander who asks questions and helps you achieve your goals. You can talk and you will be listened to. You can make mistakes and you will be accepted.
We can meet in therapy room or via internet.

Mediacje rodzinne  1h/160PLN

To dobrowolne spotkanie pary na dowolnym etapie życia i związku, w celu wypracowania wraz z mediatorem strategii radzenia sobie z problemami oraz poszukania rozwiązań. Nie zawsze mediacje muszą dotyczyć rozwodu choć są one w tym procesie często niezbędne.

Grupy tylko dla kobiet   2h/100PLN

Skupiają do 5 osób chcących czerpać energię i wsparcie ze wspólnego poszukiwania rozwiązań. Kobieca siła, ale i wielka wrażliwość wymaga atmosfery zaufania, wzajemnej akceptacji oraz empatii.

574-230-208
vegpsych@gmail.com
Fb: Vegan Psychologist