JUSTYNA ORŁOWSKA-DYMEK

Home / Masaże / JUSTYNA ORŁOWSKA-DYMEK

JUSTYNA ORŁOWSKA-DYMEK

INFORMACJE I ZAPISY 600 263 960

justyna@dymekspa.waw.pl

Masażystka, psycholog, terapeutka Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, wegetarianka i szalona ekolożka.

Kieruje się mottem: jeśli nie polubił Cię mój pies, ja nie polubię Ciebie na pewno.

Pasjonuje się pracą z ciałem i umysłem skupiając się na wschodnich technikach relaksacji.

Masaż to przywracanie ciału harmonii.

 

Masaże                                                                                                                              80zł /50min

 • Sportowy

Odmiana silnego i energicznego masażu. Celem jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, jak
i usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Zmniejsza zakwasy i napięcia mięśniowe.

 • Relaksacyjny

Odmiana masażu klasycznego, który skupia się na odprężających ruchach wpływających rozluźniająco na mięśnie i stawy. Szczególnie polecany osobom zestresowanym, cierpiącym na bóle głowy i pleców.

 • Wyszczuplający

Intensywny masaż działający na skórę i tkanki w celu rozbicia i ujędrnienia warstw zawierających tłuszcz. Zwiększa elastyczność włókien kolagenowych i pobudza mięśnie do spalania tłuszczu.

 • Drenaż limfatyczny

Wspomaga przepływ limfy w organizmie zmniejszając obrzęki lub likwidując przyczynę zastojów toksyn w skórze. Szczególnie polecany w przypadku obrzęków nóg, stóp, po przebytej chorobie lub w celu zwiększenia efektywności diety i ćwiczeń.

 

Masaże SPA:                                                                                          120zł/60min

 • Gorącymi kamieniami

Masaż przy użyciu gorących, bazaltowych kamieni wulkanicznych, które sukcesywnie oddając ciepło do organizmu odprężają mięśnie, likwidują blokady i uczucie zmęczenia.

 • Muszlami

Chłodne muszle stanowią kontrast do podgrzanej oliwki, która rozprowadzona jest po ciele. Dzięki stopniowemu podgrzewaniu muszli uwolnione zostają składniki w niej zawarte i wprowadzone bezpośrednio w skórę.

 • Miodowy

Słodki, całkowicie naturalny, nektar wygładza zmarszczki i ujędrnia skórę. Wpływa na zmniejszenie obrzęków i odpowiednie nawilżenie skóry.

 • Kawowy

Kawa zawiera aktywne związki zapobiegające nadmiernemu gromadzeniu się tłuszczu w tkankach podskórnych, zmniejsza obrzęki i cellulit. Działa ujędrniająco, wyszczuplająco, poprawia samopoczucie, nadaje energii i łagodzi bóle mięśni i stawów.

 • Czekoladowy

Deserowy masaż oczyszcza i wygładza skórę zwiększając nasycenie składników mineralnych. Czekolada dzięki właściwościom antyoksydacyjnym chroni skórę przed efektami starzenia się

 

Zabiegi SPA:                                                                                         140zł/70min

 • Słodka przyjemność – Miód

Całościowy zabieg na ciało rozpoczyna się od peelingu cukrowego. Po usunięciu naskórka i przygotowaniu skóry do wchłonięcia maksymalnych ilości składników rozpoczyna się masaż przy użyciu naturalnego miodu. Słodki, całkowicie naturalny, nektar wygładza zmarszczki
i ujędrnia skórę. Na sam koniec skóra poddawana jest terapii termicznej, która zwiększa ujędrnienie skóry i przywraca jej świeży wygląd.

 • Aromatyczna chwila – Kawa

Zabieg całościowy to najpierw peeling kawowy z prawdziwych ziaren kawy. Dokładnie oczyszcza i ujędrnia skórę przygotowując ja do masażu ekstraktem kawowym, który zawiera aktywne związki zapobiegające nadmiernemu gromadzeniu się tłuszczu w tkankach podskórnych, dlatego też jest doskonałym sprzymierzeńcem w walce z obrzękami i cellulitem. Na sam koniec skóra poddawana jest terapii termicznej, która zwiększa ujędrnienie skóry i przywraca jej świeży wygląd.

 • Odrobina dekadencji – Czekolada

Zabieg na całe ciało rozpoczyna się peelingiem cukrowym, co pozwala usunąć martwy naskórek i przygotować skórę do zabiegu. Następnie rozpoczyna się masaż naturalną, gorzką czekoladą, która dzięki właściwościom antyoksydacyjnym chroni skórę przed efektami starzenia się. To cudowne połączenie wykwintnego aromatu czekolady i odnowy biologicznej. Na sam koniec skóra poddawana jest terapii termicznej, która zwiększa ujędrnienie skóry i przywraca jej świeży wygląd.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.