Masaże

Home / Masaże

 

Ponieważ Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu w Satwa Joga dbamy nie tylko o ciało ale i o duszę. Uzupełnij praktykę relaksującym masażem, zredukuj stres a na zajęciach zadbaj o swój rozwój.

W sprawie informacji i umawiania wizyt proszę o kontakt telefoniczny (tel: 694-021-052) z Klaudią.

Klaudia jest pasjonatką masaży, pracy z ciałem, duszą i psychiką od 20 lat. Terapeutka holistyczna, trenerka grup młodzieżowych i dorosłych.

Miłość do ludzi, zwierząt i całej matki Natury wciąż motywuje ją do zgłębiania wiedzy o sobie i innych, do doświadczania życia we wszystkich wymiarach i aspektach.

Prowadzi sesje wglądowe oparte na pracy z Ciałem, duszą i psychiką, wspierane m.in technikami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, ćwiczeniami Lowena, masażem balijskim, technikami związanymi z przepływem energii.

Podążanie za procesem to jej motto za równo w pracy indywidualnej jak i grupowej.

Holistyczna Szkoła Trenerów i staż jak również doświadczenie pozwalają na piękna, twórczą pracę z grupami…Bo „Kiedy jak nie teraz „

Oferujemy:

 

Masaż Balijski

Jest całościową odnową i relaksem dla ciała. Techniki stosowane podczas masażu to elementy Ajurwedy, akupresury i masażu tajskiego. Jego głównym celem jest doprowadzenie do równowagi energetycznej i psycho-fizycznej. Masaż obejmuje całe ciało, stopy, głowę i twarz.

90 minut-240zł

60 minut-210 zł

Masaż Hinduski głowy

Wykonywany na siedząco lub leżąco, obejmuje głowę, twarz jak również ramiona, kark i odcinek piersiowy kręgosłupa.

Uwalnia od napięć, stresu. Pomaga przy problemach i bólach migrenowych oraz w zaburzeniach snu

30 minut 130 zł

Masaż pleców

Wersja masażu klasycznego, dającego rozluźnienie i odprężenie. Redukuje stres i usuwa napięcia z ciała.

45 minut- 150zł