Nauczyciele

Satwa Joga to miejsce, w którym chcemy byś czuł się dobrze. U nas znajdziesz kameralne grupy, miłą domową atmosferę oraz różnorodność zajęć oddających piękno Jogi. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Ucznia. Każda pora jest dobra, abyś zaczął swoją Praktykę. Warto inwestować w swój rozwój, pomożemy Ci to zrobić z pełną uważnością. Przyjdź i przekonaj się. Poznaj nas:)

Gośka Galecka

Z jogą połączyły mnie problemy zdrowotne. Zafascynowana terapeutycznym działaniem na ciało i duszę, postanowiłam zgłębiać wiedzę na temat różnych nurtów w jodze.

Joga jest dla każdego, kto chce być zdrowym, świadomym swego ciała człowiekiem. Używam i wierzę w pomoce podczas sesji (klocki, paski, pianki, liny, koce, wałki). Wierzę w intuicyjność naszego ciała.  Na zajęciach zwracam uwagę na anatomię i fizjologię asan. Staram się w prosty sposób je przybliżać – przedstawiać korzyści i warianty pomagające je osiągnąć i czerpać z nich jak najwięcej.

Absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu AM w Warszawie, sercem oddana jodze metodą B.K.S Iyengara, instruktorka Hatha Joga, florystka, szczęśliwa właścicielka szkoły Satwa Joga.
Basia Poniatowska

Trenerka jogi i instruktorka relaksacji. Absolwentka Podyplomowych studiów relaksacji i jogi na warszawskiej AWF.

Wieloletnią praktykę jogi pogłębiała licznymi warsztatami rozwojowymi, wiedzą z zakresu technik wyciszenia i relaksu, pracy z oddechem, nauką tańca afrykańskiego i tańca brzucha. Joga stała się jej drogą życia. Prowadzi sesje relaksacyjne i zajęcia jogi łagodnej i stworzyła zajęcia dedykowane osobom niewidomych i słabowidzących.

Stworzyła autorski program radzenia sobie ze stresem metodą relaksacji połączonej z ćwiczeniami typu joga i wizualizacjami. Realizuje autorskie warsztaty dla kobiet doświadczających przemocy, łącząc w swojej praktyce doświadczenia zaczerpnięte z tańca  afrykańskiego, praktyki jogi, relaksacji.

Jest w drodze do pełnego szczęścia. Liczne przeszkody, które daje życie, powodują kolejny rozwój. Naturalny optymizm, umiejętności w zakresie jogi, tańca, relaksacji i wyciszenia przekazuje innym. Lubi wywoływać uśmiech i błogość na twarzach osób i swoim przykładem pokazywać, że w życiu wszystko jest możliwe.
Małgorzata Kalenik Bjerkan

Z zawodu architektka, z miłości mama i dyplomowana nauczycielka jogi  w nurcie Iyengara. Prowadzę zajęcia dla dorosłych i dzieci.

Dzięki własnej praktyce jogi, ćwicząc też w ciąży, później wspólnie z córką w chuście, a teraz już na oddzielnych matach, odkryłam, jak wspaniałym bodźcem do rozwoju są ćwiczenia jogi dla dzieci. Sekwencje są zintegrowane z oddechem, opowieścią i zabawą. Stworzyłam autorski program jogi i zabaw ruchowych dla dzieci. Bazą do ćwiczeń są opowieści, podczas których dzieci wykonują asany naśladując bohaterów historii.

Praktykuję nieustannie jogę Iyengara od ponad 7 lat, do tej pory w Norwegii.

Trenuje w systemie mentorskim z Brigitta Trummon, uczennicą samego Iyengara i Nataszą Moszkowicz.

Nieustannie doszkalam się na warsztatach i konwentach jogowych:
– certyfikat z ćwiczeń korygujących wady postawy,
– dyplom z jogi dla kobiet w ciąży i połogu,
– warsztat treningu mięśni dna miednicy z Jaki Nett,
– warsztaty i seminaria z ajurwedy i terapii jogą

Chętnie wracam do podstaw jogi, kwestionując je rozwijam się.

Zapraszam tych, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z jogą, jak i tych, którzy już trochę ćwiczą. Będziemy się rozciągać i wzmacniać, napełniać pozytywną energią, wykonując proste sekwencje asan. Zapewniam indywidualne podejście.
Małgorzata Kalenik Bjerkan
Magdalena Czapska

Jestem nauczycielką jogi. Ukończyłam kurs jogi vinyasy RYT200 akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance. Podstaw jogi według B. K.S Iyengara uczyłam się w Akademii Hatha Jogi  Sławomira Bubicza. Tam otrzymałam solidne podstawy.  Zachwyciła mnie jednak bardziej dynamiczna Vinyasa, z którą spotkałam się w Portugalii. Kontynuowałam  naukę w szkole jogi Samadhi na Ursynowie. Jestem zachwycona jogą. Odmienia życie, harmonizuje je, wycisza umysł, wzmacnia ciało, uczy właściwego  oddechu.  Kilka lat temu ukończyłam kurs Mindfulness.

Obecnie zagłębiam tajniki Yin jogi, chciałabym jej uczyć obok vinyasy. Jestem otwarta na ludzi, słucham ich, widzę potrzeby. Jestem przeciwna wszelkiej przemocy.