Nauczyciele

Satwa Joga to miejsce, w którym chcemy byś czuł się dobrze. U nas znajdziesz kameralne grupy, miłą domową atmosferę oraz różnorodność zajęć oddających piękno Jogi. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Ucznia. Każda pora jest dobra, abyś zaczął swoją Praktykę. Warto inwestować w swój rozwój, pomożemy Ci to zrobić z pełną uważnością. Przyjdź i przekonaj się. Poznaj nas:)

Gośka Galecka

Z jogą połączyły mnie problemy zdrowotne. Zafascynowana terapeutycznym działaniem na ciało i duszę, postanowiłam zgłębiać wiedzę na temat różnych nurtów w jodze.

Joga jest dla każdego, kto chce być zdrowym, świadomym swego ciała człowiekiem. Używam i wierzę w pomoce podczas sesji (klocki, paski, pianki, liny, koce, wałki). Wierzę w intuicyjność naszego ciała.  Na zajęciach zwracam uwagę na anatomię i fizjologię asan. Staram się w prosty sposób je przybliżać – przedstawiać korzyści i warianty pomagające je osiągnąć i czerpać z nich jak najwięcej.

Absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu AM w Warszawie, sercem oddana jodze metodą B.K.S Iyengara, instruktorka Hatha Joga, florystka, szczęśliwa właścicielka szkoły Satwa Joga.
Agnieszka Kobylańska

Doświadczona nauczycielka Ruchu – metody Pilates, Jogi, Blacroll, Aerial Yogy, Face jogi, adeptka wielu kursów i warsztatów. Ruchem zajmuje się kilkadziesiąt lat zbierając doświadczenia z różnych obszarów, łącząc je i dopasowując do potrzeb i możliwości współczesnego człowieka.

Sama mająca po wypadku wielkie kłopoty z kręgosłupem powoli doprowadziła swoje ciało do pełnej ruchomości i sprawności.  Pracująca mam dwójki dzieci i posiadaczka zwariowanego psa Macho oraz czterech kur.

Od niedawna również odnajduje pasję w masowaniu ludzi metodą tajskiego masażu dynamicznego.
Basia Poniatowska

Trenerka jogi i instruktorka relaksacji. Absolwentka Podyplomowych studiów relaksacji i jogi na warszawskiej AWF.

Wieloletnią praktykę jogi pogłębiała licznymi warsztatami rozwojowymi, wiedzą z zakresu technik wyciszenia i relaksu, pracy z oddechem, nauką tańca afrykańskiego i tańca brzucha. Joga stała się jej drogą życia. Prowadzi sesje relaksacyjne i zajęcia jogi łagodnej i stworzyła zajęcia dedykowane osobom niewidomych i słabowidzących.

Stworzyła autorski program radzenia sobie ze stresem metodą relaksacji połączonej z ćwiczeniami typu joga i wizualizacjami. Realizuje autorskie warsztaty dla kobiet doświadczających przemocy, łącząc w swojej praktyce doświadczenia zaczerpnięte z tańca  afrykańskiego, praktyki jogi, relaksacji.

Jest w drodze do pełnego szczęścia. Liczne przeszkody, które daje życie, powodują kolejny rozwój. Naturalny optymizm, umiejętności w zakresie jogi, tańca, relaksacji i wyciszenia przekazuje innym. Lubi wywoływać uśmiech i błogość na twarzach osób i swoim przykładem pokazywać, że w życiu wszystko jest możliwe.
Radek Rychlik

Absolwent warszawskiego AWF-u oraz mgr psychologii, specjalizacja neurokognitywistyka. 

Autor publikacji naukowych z fizjologii, biomechaniki i psychofizjologii dotyczących ćwiczeń jogi. Jako dziennikarz popularnonaukowy pisał do magazynów „Joga”, „Yoga&Ayurveda”, „Trainer”, „Angora”. Szkolił się u mistrzów jogi w Indiach, USA i Europie Zachodniej. W 2002r. wprowadził do Polski dynamiczne style jogi – vinyasę i ashtangę. Obecnie uczy we własnym, autorskim stylu. Zajęcia Radka są dość intensywne, z dużym udziałem ćwiczeń wzmacniających i dynamicznych, lecz jednocześnie prowadzone z naciskiem na bezpieczeństwo i efekty prozdrowotne.
Milena Kurowska

Mam na imię Milena, odkąd pamiętam zawsze interesowało mnie obserwowanie, analizowanie i przetwarzanie, zawsze moja ciekawość świata była bardzo drążącą..

Od dziecka maluję i uwielbiam różne formy ruchu, moja natura zaprowadziła mnie do spróbowania jogi. Od kilku lat jestem nauczycielką, praca z ciałem pozwala mi na bycie w pasji, czyli mogę analizować, obserwować, naprowadzać i coś zmieniać. Głównie używam stylu Iyengara, natomiast jako, że z natury lubię eksperymenty, to zdarza mi się miksować różne style jogi i dodawać elementy, które uważam za przydatne w praktyce. Bardzo lubię mieć kontakt ze sobą i z drugim człowiekiem, a kiedy widzę, że joga pozwala innym na czucie samego siebie, to we mnie pojawia się wielka radość i inspiracja.
Milena Kurowska

Klaudia Metera

Pasjonatka masaży, pracy z ciałem, duszą i psychiką od 20 lat.

Terapeutka holistyczna, trenerka grup młodzieżowych i dorosłych.

Miłość do ludzi, zwierząt i całej matki Natury wciąż motywuje ją do zgłębiania wiedzy o sobie i innych, do doświadczania życia we wszystkich wymiarach i aspektach.

Prowadzi sesje wglądowe oparte na pracy z Ciałem, duszą i psychiką, wspierane m.in technikami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, ćwiczeniami Lowena, masażem balijskim, technikami związanymi z przepływem energii.

Podążanie za procesem to jej motto za równo w pracy indywidualnej jak i grupowej.

Holistyczna Szkoła Trenerów i staż jak również doświadczenie pozwalają na piękna, twórczą pracę z grupami…Bo „Kiedy jak nie teraz „

Małgorzata Kalenik Bjerkan

Z zawodu architektka, z miłości mama i dyplomowana nauczycielka jogi  w nurcie Iyengara. Prowadzę zajęcia dla dorosłych i dzieci.

Dzięki własnej praktyce jogi, ćwicząc też w ciąży, później wspólnie z córką w chuście, a teraz już na oddzielnych matach, odkryłam, jak wspaniałym bodźcem do rozwoju są ćwiczenia jogi dla dzieci. Sekwencje są zintegrowane z oddechem, opowieścią i zabawą. Stworzyłam autorski program jogi i zabaw ruchowych dla dzieci. Bazą do ćwiczeń są opowieści, podczas których dzieci wykonują asany naśladując bohaterów historii.

Praktykuję nieustannie jogę Iyengara od ponad 7 lat, do tej pory w Norwegii.

Trenuje w systemie mentorskim z Brigitta Trummon, uczennicą samego Iyengara i Nataszą Moszkowicz.

Nieustannie doszkalam się na warsztatach i konwentach jogowych:
– certyfikat z ćwiczeń korygujących wady postawy,
– dyplom z jogi dla kobiet w ciąży i połogu,
– warsztat treningu mięśni dna miednicy z Jaki Nett,
– warsztaty i seminaria z ajurwedy i terapii jogą

Chętnie wracam do podstaw jogi, kwestionując je rozwijam się.

Zapraszam tych, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z jogą, jak i tych, którzy już trochę ćwiczą. Będziemy się rozciągać i wzmacniać, napełniać pozytywną energią, wykonując proste sekwencje asan. Zapewniam indywidualne podejście.
Małgorzata Kalenik Bjerkan

Magda Ustianowska

Nauczycielka ashtanga vinyasa yoga RYT200, zakochana w vinyasie flow. W swoich praktykach duży nacisk kładzie na płynne przejścia, kreatywne sekwencje asan i łączenie ruchu z oddechem. Poza matą event manager, specjalistka od spraw marketingowych, freeganka i kocia mama.