Nauczyciele

Home / Nauczyciele

O szkole

Satwa Joga to miejsce, w którym chcemy byś czuł się dobrze. Kameralne grupy, miła domowa atmosfera, piękne położenie, różnorodność zajęć oddających piękno Jogi. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Ucznia. Każda pora jest dobra, abyś zaczął swoją Praktykę. Warto inwestować w swój rozwój, pomożemy Ci to zrobić z pełną uważnością. Przyjdź i przekonaj się. Poznaj nas:)

 

Mira Curova

Zwykła dziewczyna z sąsiedztwa a jednocześnie odkrywca świata, tego dookoła jak i tego wewnętrznego  – za rogiem bloku czy na macie.

Innym mogę dać z siebie tylko to, co jest we mnie, czego doświadczyłam, więc dbam o siebie i  opiekuję się sobą…

Jednym ze sposobów rozwoju, podążaniem za odkrywaniem swojego „ja” i miłości do siebie jest dla mnie joga. Jednocześnie oznacza dla mnie wolność i odpowiedzialność za samą siebie.

Oprócz jogi w życiu towarzyszą mi masaże, którymi się zajmuję w wolnym czasie, jednocześnie umilając życie innym. Biorę udział także w licznych warsztatach, dzięki którym pogłębiam wiedzę na interesujące mnie tematy i uczę się sposobów, jak tą wiedzą się dzielić.

 

Gośka Galecka

Z jogą połączyły mnie problemy zdrowotne. Zafascynowana terapeutycznym działaniem na ciało i duszę, postanowiłam zgłębiać wiedzę na temat różnych nurtów w jodze.

Joga jest dla każdego, kto chce być zdrowym, świadomym swego ciała człowiekiem. Używam i wierzę w pomoce podczas sesji (klocki, paski, pianki, liny, koce, wałki). Wierzę w intuicyjność naszego ciała.  Na zajęciach zwracam uwagę na anatomię i fizjologię asan. Staram się w prosty sposób je przybliżać – przedstawiać korzyści i warianty pomagające je osiągnąć i czerpać z nich jak najwięcej.

Absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu AM w Warszawie, sercem oddana jodze metodą B.K.S Iyengara, instruktorka Hatha Joga, florystka, szczęśliwa właścicielka szkoły Satwa Joga.

 

Ewa Mołas

Nauczycielka jogi i podróżniczka. Prowadzi zajęcia z jogi, w tym z tradycji asthangajogi od 2008 roku. Wyprawia się w odległe zakątki świata, żeby u miejscowych autorytetów zgłębiać tajniki lokalnych praktyk służących zdrowiu ciała,

umysłu i duszy.
W podejściu do jogi zwraca uwagę na oddech i stan umysłu, które to mają wspierać pracę z ciałem. Stosuje techniki koncentracji umysłu i techniki relaksacyjne.

Pasjonuje się profilaktyką zdrowotną i ziołolecznictwem oraz NVC Marschala Rosenberga. Jest entuzjastką slow life, uważnego życia i jazdy na rowerze, która pozwala łączyć ruch z podróżami.
Życie jest jak jazda na rowerze, aby utrzymać równowagę, trzeba się ruszać.

 

Basia Poniatowska

Trenerka jogi i instruktorka relaksacji. Absolwentka Podyplomowych studiów relaksacji i jogi na warszawskiej AWF.

Wieloletnią praktykę jogi pogłębiała licznymi warsztatami rozwojowymi, wiedzą z zakresu technik wyciszenia i relaksu, pracy z oddechem, nauką tańca afrykańskiego i tańca brzucha. Joga stała się jej drogą życia. Prowadzi sesje relaksacyjne i zajęcia jogi łagodnej i stworzyła zajęcia dedykowane osobom niewidomych i słabowidzących.

Stworzyła autorski program radzenia sobie ze stresem metodą relaksacji połączonej z ćwiczeniami typu joga i wizualizacjami. Realizuje autorskie warsztaty dla kobiet doświadczających przemocy, łącząc w swojej praktyce doświadczenia zaczerpnięte z tańca  afrykańskiego, praktyki jogi, relaksacji.

Jest w drodze do pełnego szczęścia. Liczne przeszkody, które daje życie, powodują kolejny rozwój. Naturalny optymizm, umiejętności w zakresie jogi, tańca, relaksacji i wyciszenia przekazuje innym. Lubi wywoływać uśmiech i błogość na twarzach osób i swoim przykładem pokazywać, że w życiu wszystko jest możliwe.

 

 

Regulamin zajęć w szkole Satwa Joga

 

 1. Przed pierwszymi zajęciami uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem.
 2. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które ukończyły 15. rok życia. Udział osób młodszych możliwy jest za zgodą opiekunów.
 3. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo liczba miejsc jest ograniczona do 18. Pierwszeństwo mają osoby punktualne.
 4. Aktualny grafik i cennik znajdują się w siedzibie szkoły i na stronie internetowej www.satwajoga.pl.
 5. Karnety są imienne, nie należy udostępniać ich osobom trzecim.
 6. Karnety są czasowe, po upływie terminu ważności zajęcia niewykorzystane nie przechodzą na kolejny okres.
 7. Osoby początkujące powinny rozpocząć praktykę od zajęć „joga łagodna” lub „joga dla kręgosłupa”.
 8. Zapisując się na zajęcia, uczestnik jest świadom własnego stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z deklaracją braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego rodzaju ćwiczeń.
 9. Wszelkie szczegóły dotyczące długotrwałych dolegliwości zdrowotnych należy zgłosić nauczycielowi przed sesją.
 10. Zgłaszać należy także aktualne problemy zdrowotne, jak również menstruację i ciążę. W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety w ciąży po ukończonym 14. tygodniu.
 11. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania wskazówek dotyczących praktyki oraz ich zapamiętywania i stosowania przy kolejnych powtórzeniach asan.
 12. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów w trakcie praktyki (uczucie duszności, mdłości, bóle) należy przerwać sesję i zgłosić dolegliwości nauczycielowi.
 13. Satwa Joga nie ponosi odpowiedzialności za wystąpienie oraz zaostrzenie się schorzeń i chorób w trakcie zajęć. Ryzyko związane z możliwością powstania urazów ponosi włącznie uczestnik zajęć.
 14. Program każdych zajęć stanowi całość. Uczestnik zobowiązuje się do wykonywania go w całości.
 15. Nie należy rozpoczynać praktyki po zażyciu środków zmieniających świadomość, a także po długim pobycie na słońcu, po masażu lub saunie.
 16. Nie należy ćwiczyć bezpośrednio po posiłku.
 17. Należy wyciszyć telefony komórkowe na czas sesji.
 18. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania porządku w sali podczas i po zakończeniu sesji, jak również do zachowania szczególnej ostrożności w czasie wykonywania pozycji odwróconych.
 19. Istnieje możliwość pozostawiania mat w szkole, jednak Satwa Joga nie ponosi za nie odpowiedzialności. Wszystkie pozostawiane pomoce należy podpisać. Nie będą one udostępniane osobom trzecim.
 20. Satwa Joga nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków. Uczestnicy zajęć mogą na własny koszt ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków.
 21. Uczestnik zobowiązuje się do wpisania na listę obecności przed rozpoczęciem zajęć. Stanowi to podstawę do rozliczeń karnetów.
 22. Satwa Joga zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć, zorganizowania zastępstwa lub zmiany terminu zajęć jednorazowo lub na stałe, gdy wymagają tego zmiany organizacyjne. Uczestnicy zostaną powiadomieni o zmianach drogą mailową.
 23. W sprawach nieujętych regulaminem decyzja należy do Satwa Joga.
 24. Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne ze zobowiązaniem do przestrzegania powyższego regulaminu.

 

Ja, niżej podpisany, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych dobrowolnie i zgodnych z prawdą, przez Satwa Szkoła Jogi, ul. Felińskiego 24/1, w zakresie informacyjnym dotyczącym zmian grafikowych, organizowanych wydarzeń, informacji marketingowych, przesyłania ofert. Zgoda może być cofnięta w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres firmy, której zgoda dotyczy (satwa@satwa.pl). Wszelkie dane przechowuje Satwa Szkoła Jogi przy ul. Felińskiego 24/1 i będzie je wykorzystywać tylko do wyżej wymienionych celów.